Klub Gier dla Edukacji Domowej

Dziewczynki grają w grę planszową takenono w klubie gier planszowych
Dzieci z klubu gier podczas gry w ticket to ride europa
Gry Planszowe z oferty firmy W Trakcie Gry
Dzieci grające w gry planszowe na spotkaniu klubu gier bez prądu

Czy chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się budować relacje? Czy wydaje Ci się ważne, żeby cała jego edukacja była prowadzona w atrakcyjnej formie? Czy przydałoby Ci się kilka godzin wolnego, podczas których można by nadrobić wszystkie zaległości?
Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak!, to zapraszamy, zapoznaj się ze szczegółami i zarezerwuj swojemu dziecku miejsce.

Co:
- Klub gier bez prądu (przeważnie gry planszowe, ale od czasu do czasu planujemy coś jeszcze). W ofercie mamy kilkaset  tytułów, a co jakiś czas tworzymy lub kupujemy coś nowego, więc na pewno nie zabraknie nam zabawy.

Dla kogo:
- Zapraszamy dzieci w wieku 7-15 lat.

Kto:
- Oczywiście nasza ekipa - W Trakcie Gry. Ilość prowadzących dopasujemy do ilości uczestników i od gier jakie danego dnia poprowadzimy.

Cele:

  • Budowanie przyjaźni – Chcemy udostępnić dzieciom miejsce, gdzie w atmosferze świetnej zabawy będą mogły rozwijać przyjaźnie.Miejsce w którym będą się regularne spotykać z innymi dziećmi mającymi podobne doświadczenia (Edukacji domowej).
  • Edukacja – gry ćwiczą różnorodne umiejętności. Te typowo szkolne jak np. Geografia (znajomość mapy Europy, czy umiejętność orientacji na planie miasta), matematyka (od zwykłego dodawania i mnożenia, poprzez wyobraźnię przestrzenną po statystykę i rachunek prawdopodobieństwa), historia (daty ważne dla historii Polski i świata czy rola Polskich pilotów w Bitwie o Anglię), jak również kwalifikacje miękkie (planowanie strategiczne i taktyczne, analizowanie sytuacji, negocjacje, refleks, umiejętność pracy w grupie, zarządzanie czasem, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie zmianą, wyobraźnia i kreatywność i wiele innych
  • Czas dla rodziców – Rodzice nie muszą czekać pod drzwiami na zakończenie zajęć, tylko mogą wykorzystać ten czas na wizytę u fryzjera, załatwienia spraw w urzędzie lub banku, popracowanie, odespanie nieprzespanej nocy, czy cokolwiek innego będzie im potrzebne. Macie na to aż 6 godzin!

Gdzie:
- Grramy Bar ul. H. Pobożnego 3 Wrocław.

Kiedy:
- W każdy czwartek w godzinach 9.00-15.00 (można odbierać dzieci wcześniej).

Cena:
- Pierwsze zajęcia darmowe (również obowiązują zapisy).
- Kolejne zajęcia: 70 zł/ pojedyncze spotkanie.
- Abonament: 200 zł/ miesiąc.
Dla rodzeństw obowiązuje zniżka 10%.
W przypadku płatności gotówką przewidziane są drobne upominki.

Zapisy:
- Aby zapisać swoją pociechę, wyślij proszę maila na klub@wtrakciegry.pl

Jedzenie:
- We własnym zakresie. W trakcie zajęć przewidziane są przerwy na jego skonsumowanie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry