Klub gier planszowych

 

Gry Planszowe
Red7
Carcassonne rozłożona plansza
Osadnicy z Catanu plansza

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko:
- Świetnie się bawiło?
- Odkleiło się od telefonu?
- Zawarło nowe znajomości?
- Przy okazji nauczyło się czegoś nowego?

to zapisz je do klubu gier planszowych. Raz w tygodniu, na 2 godziny staniemy się poszukiwaczami skarbów, budowniczymi Nowego Jorku czy pilotami Dywizjonu 303. Przeżyjemy przygody, pościgamy się o zwycięstwo, a czasem nawet zbierzemy swoje siły razem aby pokonać grę.

O co w tym dokładniej chodzi:

Raz w tygodniu przez 2 godziny, uczestnicy otrzymają możliwość zagłębienia się w świat nowoczesnych gier planszowych. Nauczą się planować swoje ruchy, obserwować i reagować na działania przeciwników czy podejmować szybkie decyzje. Zresztą długo można byłoby wymieniać wszystkie korzyści związane z graniem w gry planszowe (takie jak wiedza specjalistyczna z historii czy geografii, zawarcie nowych znajomości, czy odkrycie, że da się miło spędzać czas poza internetem).

W każdym miesiącu, dzieci zapoznają się z nową grą. Wytłumaczymy im zasady i damy możliwość opracowania własnych strategii. W razie potrzeby, chętnie pomożemy też w zrozumieniu opłacalności niektórych rozwiązań i wybieranie najlepszej ścieżki do osiągnięcia celu.

Gdzie, kiedy, dla kogo:

W tej chwili zajęcia nie są prowadzone. Jeśli chciałbyś zagrać w gry planszowe jednorazowo to polecamy usługę Spotkanie z Grami Planszowymi. Jeśli chciałbyś abyśmy otworzyli klub planszówkowy w Twoim domu/ świetlicy/ bibliotece lub dowolnym innym miejscu, skontaktuj  się z nami

Cena:

80 zł/miesiąc (średniomiesięcznie 4 spotkania, po 120 minut każde = 8 godzin świetnej zabawy)

Zapisy:

Proszę wysłać maila na klub@wtrakciegry.pl zawierający dane dziecka (imię, nazwisko, wiek) z informacją na zajęcia w której szkolę chcą go Państwo zapisać. W mailu zwrotnym od nas, otrzymacie Państwo dane do przelewu.

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry