Wsiąść do Pociągu Europa / Ticket to Ride

Ilość graczy: 
2-5
Czas gry: 
ok. 30- 60 min.
Umiejętności i wiedza jakich uczy: 
Mapa Europy
Wsiąść do Pociągu Europa ticket to ride połączenia kolejowe
Wsiąść do Pociągu Europa ticket to ride fragment mapy
Wsiąść do Pociągu Europa ticket to ride goegraficzna gra o pociągach
Wsiąść do pociągu europa ticke to ride europe

Stoisz na peronie nowo wybudowanego dworca w i podziwiasz potęgę kolei stalowej. Lokomotywy to wielkie potwory potrafiące uciągnąć gigantyczne ładunki. Teraz jest najlepsza okazja do zrobienia interesów na rozbudowie kolei. Ci, którzy prześpią moment, zostaną z tyłu na zawsze. Inni rozbudują swoje fortuny do granic możliwości. Wdychasz głęboko powietrze i spokojnie je wypuszczasz. Czas się brać do roboty. Twoje nowe imperium samo sie nie zbuduje.

Europa pod koniec XIX wieku rozbudowuje swoją infrastrukturę kolejową. Stań do wyścigu o klientów i towary, które ruszyły rwącą rzeką na nowe połączenia. Zdobywaj monopol na konkretnych trasach i utrudniaj tym samym połączenie dalekich punktów innym graczom. Korzystaj z przeładunkowych dworców. Buduj tunele pod górami i łącz stolice dawnych imperiów z potężnymi centrami handlu. Zbieraj zlecenia na poszczególne trasy, którymi transportowane są szczególnie ważne surowce żeby uzbierać więcej punktów. Uważaj jednak, żeby ktoś Cię nie uprzedził, bo będziesz musiał ciągnąć pociągi naokoło.

Połączenie Berlina, Paryża i Londynu to ciekawy pomysł, ale czy najbardziej opłacalny? A może korzystniej byłoby zbudować trakcję Konstantynopol - Gdańsk, albo Moskwa - Wiedeń. W tej grze trzeba wybierać mądrze. A apropo mądrych wyborów - żeby zagrać we Wsiąść do Pociągu wystarczy, że skontaktujesz się teraz z nami i wybierzesz odpowiedni dla siebie termin. Im szybciej się zdecydujesz, tym szybciej będziesz miał okazję sprawdzić swoje siły w tej pasjonującej rozgrywce.

Sugerowany minimalny wiek graczy: od 8 lat

Świat: 
Europa XIX wiek

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry