Pokolenia + Gospoda

Ilość graczy: 
2-5
Czas gry: 
ok. 60- 90 min.
Pokolenia gospoda gra o średniowieczu rozłożona plansza
Pokolenia worker placement
Pokolenia Gospoda Gra Worker Placement
Pokolenia gospoda fragment Planszy gry ekonomicznej

Życie może być uznawane za krótkie z perspektywy jednego człowieka. Jeśli jednak prześledzi się je z perspektywy kilku pokoleniowej rodziny to pewne akcje zmieniają znaczenie. Jeden syn robiący karierę w parafii a drugi w gminie. Któregoś można wysłać na rzemieślnika, żeby następny miał czym handlować. A może tak córka wybrałaby się na wyprawę w dalekie strony. Dobrze było przywieźć stamtąd jakieś skarby. A co z wnukami? Wszak ktoś musi dbać o gospodarstwo. A jeśli nie wystarczy rąk do pracy? Spokojnie, potem pojawią się prawnuki i praprawnuki. Trzeba tylko pamiętać, że upływający czas to nie tylko nowe pokolenia przychodzące na świat, ale również stare pokolenia odchodzące na cmentarz. Czy ma jakieś znaczenia kim byłeś za życia skoro i tak potem wylądujesz w trumnie? W tej grze różnica jest zasadnicza. Fakt czy sąsiedzi wspominają Cię ciepło czy też leżysz w zapomnianym przez ludzi grobie wpływa przecież na sławę i znaczenie całej rodziny. Weź więc w swoje ręce sprawy swojego rodu i poprowadź go ku świetlanej przyszłości.

Gra zawiera również dodatek gospoda (oferujący m.in. rozgrywkę dla 5-ego gracza, nowy budynek, kolejny surowiec- piwo i inne)

Zapraszamy do korzystania z możliwości gry w Pokolenia w ramach naszej oferty - Spotkania z Grami Planszowymi. Zarezerwuj  swój termin już dziś!

Sugerowany minimalny wiek graczy: od 12 lat

 

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry