O nas

Kim jesteśmy?

Nasza firma powstała z miłości do gier. Chętnie pokażemy klientom, jakie gry potrafią być cudowne, wspaniałe i atrakcyjne (niepotrzebne skreślić). Dla klientów, którzy mają już trochę większą znajomość tematu, z wielką chęcią przygotujemy coś bardziej skomplikowanego. Pokażemy ukryte dotąd ścieżki i damy możliwość doświadczania nieznanego. Nasze gry organizujemy przeważnie na terenie miasta Wrocław, choć jeśli dostaniemy zaproszenie to chętnie wyruszamy dalej w świat.

Co robimy?

Przede wszystkim zajmujemy się organizacją rozrywki na przyjęcia z różnych okazji (urodziny, imieniny, dzień dziecka, dzień kobiet, sylwester, mikołajki, hallowen, walentynki, dzień wagarowicza (pierwszy dzień wiosny), wieczory kawalerskie i panieńskie, wesela i można by tak jeszcze długo wymieniać.). Tworzymy i przeprowadzamy różnego rodzaju gry bez pradu (terenowe, fabularne, planszowe i inne).

Jesteśmy otwarci zarówno na klientów indywidualnych jak również na współpracę z firmami.

Jeśli chciałbyś abyśmy przeprowadzili jakąkolwiek grę, której nie mamy w ofercie - pisz śmiało, postaramy się pomóc.

Dlaczego akurat gry?

Gry jak wiadomo różnią się - tak samo jak gracze. Wszystkie mają jednak wspólny cel, jakim jest zabawa. Ponadto realizują również wiele innych funkcji, takich jak:

  • rozwój typowo szkolnej wiedzy z różnych dziedzin nauki ( np. matematyka, geografia, historia, polski)
  • zdobywanie kompetencji takich, jak logiczne myślenie, planowanie, reagowanie na zmianę, itp.
  • rozwój inteligencji emocjonalnej, w której zawierają się takie kompetencje, jak na przykład: budowanie relacji, ćwiczenie pracy w grupie, rozwój umiejętności przywódczych i asertywności.

W związku z tym, uważamy, że gry są zarówno atrakcyjną zabawą jak i świetnym sposobem na edukacje.

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry