Nowe przedmioty fabularne - kuferki, kielich i kufel

02.08.2017
Przedmioty do gier fabularnych

Powstawanie i ulepszanie naszych gier to proces ciągły. Stale staramy się wprowadzać do oferty nowe gry, kolejne atrakcje do gier biznesowych czy przedmioty fabularne do LARPów. Ostatnio udało nam się pozyskać trzecią z tych rzeczy - nowe przedmioty fabularne (choć nie wykluczamy użycia ich w jakiejś grze miejskiej).

Dwa drewniane kuferki będą oczekiwać na poszukiwaczy skarbów.  Co będzie kryło się w środku? Złoto? Starożytne zaklęcie? Akty własności nieruchomości?

Kielich świetnie nada się na urodziny w formie balu. Co ciekawe, po dokładnym obejrzeniu, okazało się, że zdobienia wykonano ręcznie. Wyobrażacie sobie jak klimatycznie zrobi się kiedy będziecie pić z niego, przebrani w kostium szlachcica?

Kufel pasuje nam najbardziej dla postaci wcielającej się w krasnoluda. Choć w razie okoliczności rozważymy wypożyczenie go innej postaci na LARPie (rzecz jasna tylko w drodze wyjątku i tylko na tą jedną atrakcje urodzinową).

Przyznam, że na półce leżą też nowe gry planszowe (nie wprowadzone jeszcze do oferty), czy kolejne przedmioty fabularne kupione do LARPów. Te pierwsze jednak zostaną dodane na stronę dopiero po obfotografowaniu, zalaminowaniu i przygotowaniu opisów. Te drugie natomiast... Cóż, może zostaną opisane przy okazji jakiejś urodzinowej gry? Któż to wie?

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry