Nowa fala - Dolnośląska mafia

Ilość graczy: 
12-16
Czas gry: 
W dużym stopniu zależy od graczy, raczej jednak nie dłużej niż 4 godziny.
Dolnośląski mafiozo w deszcowcu i kapeluszu

Seria walk z policją i nagłych aresztowań przetrzebiła trochę zasoby ludzkie "Organizacji"(czyt. największej mafii na Dolnym Śląsku). Do tego bez wieści zaginął szef wszystkich szefów, a w każdym razie nie ma z nim kontaktu. Pozostali bossowie zebrali się na spotkaniu, aby omówić wydarzenia i ugrać coś dla siebie.Najsilniej reprezentowany jest Wrocław (w osobach przywódców poszczególnych dzielnic). Jednak i przywódcy innych okolicznych miast mają sporo do powiedzenia.*

Zyski Organizacji oparte są o standardowe działania mafii. Handel kradzionymi samochodami (głównie za pośrednictwem autostrady A4, pozwalającej transportować towar z zachodu na wschód), handel narkotykami, handel bronią, prostytutki, wymuszenia, kradzieże, handel sztuką i złotem, przemyt alkoholu i papierosów.

Przenieś się w realia mafii kontrolującej Dolny Śląsk. Walcz z kolegami po fachu o pieniądze i wpływy. Wykorzystaj wszystkie metody jakie przyjdą Ci do głowy. Zamów Nową Falę już teraz.

Uwaga! Ten konkretny LARP zawiera w sobie skomplikowany mechanizm głosowania. Dlatego proponujemy go na urodziny dla starszych i lubiących "pomóżdżyć" uczestników.

*W LARPie występują przywódcy Wrocławskich dzielnic - Krzyków, Śródmieścia, Fabrycznej, Starego Miasta i Psiego Pola, jak również wszystkich największych miast Dolnego Śląska - Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Świdnicy, Głogowa, Nysy i Lubina. Jesli mieszkasz w którymś z tych miast, to koniecznie zamów właśnie tego LARPa na urodziny i otrzymaj prawo pierwszeństwa w wyborze postaci. Jeśli pochodzisz z mniejszej miejscowości na Dolnym Śląsku i chciałbyś, aby też dostała swojego reprezentatnta na spotkaniu Organizacji - napisz do nas i na swoim wieczorze panieńskim lub kawalerskim otrzymasz możliwość grania bossem ze swojego miasteczka. Może w LARPie pojawi się Chojnów, Złotoryja, Polkowice lub Kłodzko? Wszystko zależy od Ciebie.

Nowa Fala nadaje się również świetnie na imprezy firmowe (integracje, wyjazdy, urodziny, casualowe wtorki czy rozbudowane rozmowy kwalifikacyjne)

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry