Na Ratunek Królewskiej Parze - gra terenowa dla SP1 we Wrocławiu - podsumowanie

03.06.2017
Gra terenowa - Punkt startowy
Gra terenowa - Liczenie kamieni
Gra terenowa - dmuchanie piórka
Gra terenowa - odgadywanie przedmiotów -Magic box
Gra terenowa - siostra zakonna
Gra terenowa - Skakanie na jednej nodze
Gra terenowa - Sortowanie ziaren fasoli
Gra terenowa - Story Cubes

Miło nam poinformować, że dzisiejsza gra terenowa "Na ratunek Królewskiej Parze" zakończyła się sukcesem. A jeśli chodzi o szczegóły...

Dla niewtajemniczonych, gra odbywała się we Wrocławiu - na terenie Szkoły Podstawowej nr 1. Uczestnikami były dzieci ze szkoły w wieku 7-13 lat (choć zdarzył się jeden starszy 14-letni wyjątek). Gracze mieli się wcielić w rolę bohaterów szykujących się do pokonania złego czarnoksiężnika i uratowania tytułowej Królewskiej Pary. Aby dobrze przygotować się na tą przygodę, musieli wykonać różne zadania (które miały ich wyćwiczyć w pokonywaniu pułapek czarnoksiężnika). Poszczególne atrakcje zawierały w sobie zadania wymagające od graczy wykorzystania różnorodnych umiejętności (np. kondycja, zdolności aktorskie czy współpraca w grupie). Uczestnicy trafiali do poszczególnych punktów na podstawie mapy.

Żałujemy tylko, że gra terenowa trwała tak krótko. Kolejni gracze zgłaszali się do punktu zapisów już w momencie przeliczania wyników i ustalania zwycięzcy i niestety musieliśmy im odmawiać. Liczymy, że uda się jeszcze urządzić w przyszłości kolejną grę terenową (lub jakąś inną) na zlecenie i we współpracy z SP nr 1 we Wrocławiu.

Wszystkim uczestnikom oraz współorganizatorom dziękujemy za ich wkład w tą grę : )

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry