Miasto Środka - Równowaga

Ilość graczy: 
8-15
Czas gry: 
W dużym stopniu zależy od graczy, ok. 2 do 4 h
Graczka - czerwona czarodziejka podczas gry wykorzystuje manę

W Mieście Środka rządzą zgodnie magowie 4 żywiołów (ognia, wody, powietrza i ziemi). Przez lata życie toczyło się spokojnie. Okazało się jednak, że z perspektywy nie magicznego mieszkańca, perspektywa wydaje się mniej optymistyczna. Gangi rekrutujące magów sieją postrach wymuszając haracze i wprowadzając swoją władze. Magowie posiadają specjalne prawa i są traktowani lepiej w majestacie prawa. Cała polityka miasta znajduje się w rękach magów. Wszystkie te czynniki zaowocowały tym co było do przewidzenia, czyli nastrojami rewolucyjnymi. Wielu ludzi ma po prostu dość. Jakby tego było mało,  narastającymi niepokojami ktoś kieruje. Podobno nazywa się Ayumo i jest zadeklarowanym wrogiem magów. Z plotek wynika, że najchętniej widziałby ich martwych.

LARP dzieje się w świecie podobnym do naszego z przełomu XIX i XX wieku z dodatkiem magii. LARP polityczny trochę gamingowy.

Gracze wcielą się w przedstawicieli różnych frakcji, od rady miasta, poprzez przedstawicieli biznesu po osoby prywatne. Każda z postaci ma swoje unikatowe zadania wplecione w historię opowieści. Wciel się w jedną lub jednego z nich. Zamów LARPa "Miasto Środka - Równowaga" na swoje urodziny a poczujesz się jakbyś przeniósł sie do innego świata.

Świat: 
Początek XX wieku + magia

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry