Magiczny Labirynt - Opis

15.02.2017
Magiczny labirynt mechanizm

Magiczny labirynt

Daj się wciągnąć w zaczarowany świat w którym ściany odkryjesz dopiero kiedy na nie wpadniesz. Potem wystarczy, że zapamiętasz drogę i już... No chyba, że ktoś w międzyczasie zgarnie skarb, którego szukałeś i trzeba będzie opracować drogę do innego symbolu.

W grze każdy z graczy dostaje swój pionek, którym będzie wędrował po labiryncie. Labirynt jest ten sam dla wszystkich graczy, jednak każdy zaczyna w innym jego miejscu. Gracze wykonują swoje ruchy po kolei starając się odnaleźć w labiryncie drogę do ukrytego w nim symbolu. Ten z graczy, który pierwszy odnajdzie 5 takich symboli wygrywa grę.

To co jest niezwykłym elementem powyższej gry to fakt, że gracze naprawdę nie widzą labiryntu. Każdy pionek ma podczepioną pod siebie kulkę. Kulka odpada od pionka jeśli gracz, będzie próbował przedostać się przez ścianę. Dlatego w swojej drodze po labiryncie dzieci muszą zapamiętywać w którym miejscu była ściany, żeby móc je ominąć. Tak się bowiem składa, że ten kto będzie próbował przejść przez ścianę, wraca na początek.

Magiczny labirynt to idealny tytuł do zamówienia w ramach naszej usługi spotkanie z grami planszowymi. Posiada regulowany poziom trudności, którym sprawia, że gra jest atrakcyjnym elementem każdych urodzin.

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry