Magiczny Labirynt

Ilość graczy: 
2-4
Czas gry: 
ok. 20- 30 min.
Umiejętności i wiedza jakich uczy: 
Wyobraźnia przestrzenna, odnajdywanie drogi, koncentracja, pamięć
Magiczny labirynt ściany
Magiczny labirynt plansza
Magiczny labirynt pudełko
Magiczny labirynt widoczny mechanizm
Magiczny labirynt mechanizm

Magiczny labirynt

Miałeś kiedyś ochotę zmierzyć się z labiryntem? Teraz masz na to okazję. Żeby było śmieszniej - nie wiesz gdzie są ściany, a którędy można przejść. Tą wiedzę możesz zdobyć metodą prób i błędów. A co jeśli zapomnisz gdzie była ściana? No cóż... Sam jesteś sobie winien jeśli znowu na nią wpadniesz.

Opis zasad: Każdy gracz dostaje kolorowy pionek, którym będzie wędrował po labiryncie. Labirynt jest wspólny dla wszystkich graczy, jednak każdy zaczyna w innym jego miejscu. Gracze wykonują swoje ruchy po kolei starając się odnaleźć w labiryncie drogę do ukrytego w nim symbolu. Ten z graczy, który pierwszy odnajdzie 5 symboli wygrywa grę.

Ciekawostka: Ciekawym mechanizmem gry jest fakt, że gracze naprawdę nie widzą ścian labiryntu. Każdy pionek ma w podstawie magnes, do którego od spodu planszy podczepia się metalową kulkę. Następnie gracz wędruje pionkiem po labiryncie, a kiedy, będzie próbował przejść przez ścianę, kulka odpadnie.

 To powoduje konieczność zapamiętywania położenia ścian w labiryncie, aby w przyszłości móc szybciej dotrzeć do kolejnych symboli. Jeśli bowiem pionek gracza natknie się w swoje drodze na ścianę to wraca na swoje pole początkowe.

 Magiczny labirynt to idealny tytuł do zamówienia w ramach naszej usługi spotkanie z grami planszowymi. Posiada regulowany poziom trudności, którym sprawia, że gra jest atrakcyjnym elementem każdych urodzin.

Sugerowany minimalny wiek graczy: od 6 lat

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry