Lords of Xidit

Ilość graczy: 
3-5
Czas gry: 
ok. 90 min.
Lords of xidit gra planszowa fantasy
Lords of xidit gra planszowa o czarnoksiężnikach

Mroczny Pan Południa przebudził się i przemienił serca wszystkich istot zamieszkujących krainę. Stworzenia, kierowane teraz chorobliwą żądzą zniszczenia wszelkiego rozsądku i porządku, obróciły się przeciwko swym panom i zaatakowąły miasta ludzi. Ostatnią nadzieją są Idrakisowie, szlachetnie urodzeni spadkobiercy królestwa Xidit.

Lords od Xidit to gra oparta na mechanice równoczesnego planowania akcji, w której gracze muszą wykazać się umiejętnością przewidywania zamysłów swoich przeciwników. Dzięki wyjątkowemu systemowi punktowania, który nie pozwala nawet na chwilę rozluźnienia, napięcie w grze stale rośnie.

Jako jeden z pięcu Idrakisów przemierzasz drogi królestwa Xidit, rekrutujesz dzielnych żołnierzy i uwalniasz kolejne miasta spod mrocznej władzy zła. Twoja odwaga zostanie wkrótce nagrodzona! Gromadź bogactwa, wysyłaj w świat bardów opiewających Twe chwalebne czyny i buduj gildie czarnoksięzników, aby zaskarbić sobie przychylność społeczności magów. Idrakisie, stań do walki i stań się legendą!

Sugerowany minimalny wiek graczy: od 14 lat

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry