Terenowe

Ścigaj się z czasem. Pokonaj konkurencję. Aktywuj swoje umiejętności, talenty i siły witalne. Współpracuj z resztą swojej drużyny. Razem używajcie silnych stron poszczególnych graczy, żeby zwiększyć swoje szanse. Zwycięstwo może być wasze. A jeśli nie? To przynajmniej zyskałeś godziny fajnej zabawy. Szyfry i łamigłówki pobudzą Twój umysł. Zadania na zręczność czy kondycję pobudzą Twoje ciało. Niemal każdy znajdzie tu coś na swoje wymarzone urodziny. Przekonaj się sam.

Czym są gry terenowe (miejskie): Rodzaj gier, w której gracze poruszają się po większym terenie (park, las, osiedle). Odkrywają kolejne punkty, w których wypełniają zadania lub gromadzą wskazówki konieczne do zwycięstwa. Do następnego punktu prowadzi ich mapa, przewodnik lub jakiś rodzaj wskazówek. Takie gry mogą być rozgrywane przez jedną drużynę w kooperacji (tj. wszyscy razem starają się przejść określoną ilość punktów w określonym czasie) lub dla większej ilości drużyn. W takim przypadku wygrywa drużyna, która uzbiera więcej punktów lub szybciej przejdzie grę. Nasze gry terenowe znane są również pod nazwą gry miejskie. (wg nas pojęcie gry terenowe jest szersze, ale jeśli ktoś woli używać zwrotu gry miejskie, to zrozumiemy)

Gry mogą być zorganizowane w klimacie wybranego świata. I tak, gracze mogą poszukiwać skarbu strzeżonego przez smoczycę lub ścigać się w wyścigu o fotel prezydencki i... wiele wiele innych.

Dla Kogo: Gry terenowe (miejskie) to atrakcja, która świetnie nadaje się na urodziny, 18-tkę i Dzień Dziecka. Poziom trudności atrakcji dopasowujemy do wieku uczestników, oraz warunków  w jakich ma się odbyć gra terenowa (gra miejska).

Gry terenowe (miejskie) jakie masz do wyboru: Tytuły jakie prezentujemy poniżej to przykładowe gry terenowe (miejskie), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przygotowali coś specjalnie dla Ciebie. Co więcej - zrobimy to w tej samej cenie co gdybyś wybrał, któryś z poniższych tytułów.

Aby zamówić grę terenową (miejską) na urodziny swoje (lub swojego dziecka), wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Zrób to jak najszybciej, aby uzyskać pewność, że zaklepiemy dla Ciebie wolny termin.

  • Biała czarodziejka
Ilość graczy:
od 4 do 100 osób
  • Dziewczynka wyciąga zawartość jaja smoka
Ilość graczy:
od 4 do 100 osób
  • Na ratunek królewskiej parze baner
Ilość graczy:
od 2 do 100 osób
  • Gra ekonomiczna w której gracze wcielają się w średniowiecznych kupców
Ilość graczy:
od 5 do 100 osób

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry