Gry RPG

Kogo może bawić zabijanie smoków, zwiedzanie postnuklearnych pustkowi, czy zabawa na raucie u księżniczki? Przecież w drodze do pracy postawili nowy znak, od jutra jest promocja na kapustę w markecie, a prognoza pogody sama się nie obejrzy. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby interesować się przygodami, skarbami, walką na śmierć i życie. Do tego wszystkiego graczom przecież nic nie może się stać, skoro nie ruszają się z pomieszczenia. Nie poczują mrozu śpiąc na śniegu, czy dojmującego głodu, kiedy skończą im się zapasy. No chyba, że mają wyobraźnię. Tak, w takim przypadku cała ta zabawa zaczyna nabierać sensu, prawda?

Czym są gry RPG: Rodzaj gier narracyjnych, w których gracze wcielają się w postacie w określonym świecie (np. elfa czarodzieja, ogra wojownika albo wampira z klanu Nosferatu). Gracze opisują działania swoich postaci, a osoba prowadząca (Mistrz Gry) opowiada im, co widzą ich postacie, jak reagują na nich ludzie lub potwory, które spotykają, jakie są efekty ich działań. Innymi słowy Mistrz Gry generuje cały świat, w którym działają gracze. Do gry używane są kostki o dziwnych ilościach ścianek, np. 10, 20, 4, itd.

Na czym polega nasza usługa:
- Przyjeżdżamy pod wskazany przez Ciebie adres.
- Tłumaczymy Tobie i Twoim gościom podstawy świata w którym będziecie grać.
- Tworzymy Wam postacie (ta opcja zabiera sporo czasu) lub dajemy Wam do wyboru kilka postaci stworzonych przez nas (to szybsza opcja)
- Prowadzimy Was poprzez przygotowaną przez nas przygodę.(dostosowywaną na bieżąco do działań waszych postaci)
- Za wasze wielkie czyny otrzymacie doświadczenie, które uczynią wasze postacie odrobinę silniejszymi.
 

Dla kogo: Gry RPG to idealne rozwiązanie na kilka kolejnych spotkań ze znajomymi. Stworzycie swoje postacie, które będą oddawać charaktery, w jakie zawsze chcieliście się wcielić, ale nie mieliście okazji. Przeżyjecie tymi postaciami niesamowitą przygodę. Odkryjecie nieznane, poznacie ukryte, a może nawet odnajdziecie jakiś skarb? Atrakcja przewidziana zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży. Istnieje również możliwość rozegrania sesji urodzinowej.

  • D&D RPG podręcznik gracza
Ilość graczy:
od 1 do 6 osób
  • Wampir maskarada podręcznik
Ilość graczy:
od 1 do 6 osób
  • Warhammer podręcznik gracza
Ilość graczy:
od 1 do 6 osób

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry