Biznesowe

Czujesz potrzebę podszkolenia swoich umiejętności negocjowania? A może ciekawi Cię czemu te kosmetyki/elektronika/domy (czy cokolwiek innego) jest takiego drogie? Przecież Ty na pewno potrafiłbyś zrobić to lepiej (tj. tak, żeby było tańsze, lepsze jakościowo i przynosiło większy zysk). Właściwie, to kiedyś mogłeś mieć nawet myśl, żeby spróbować jakby to było? A jeśli nie miałeś takich myśli, to czy nie są one realne? Czy nie mógłbyś mieć swojej firmy, gdyby to wszystko było prostsze? Pozwól pokazać sobie biznes od ciekawej strony.

Czym są gry biznesowe: Gry zawierające w sobie elementy związane z ekonomią, biznesem i przedsiębiorczością. Gry uczące negocjowania, licytowania, orientacji na rynek, kalkulacji kosztów i wielu innych.

W tej kategorii znajdziesz:
- symulacje prowadzenia firmy na wirtualnym rynku i konkurowania z innymi graczami
- gry handlowe, w których będziesz musiał pozyskać określone towary sprzedając przy tym swoje własne
- gry negocjacyjne, w których celem jest osiągnięcie jakiegoś celu lub zysku
- gry licytacyjne

Dla kogo: Niezależnie od tego czy organizujesz urodziny dla kilku znajomych czy potrzebujesz atrakcji dla całej swojej klasy - coś dla siebie znajdziesz. Posiadamy w ofercie proste gry, do rozegrania na przyjęciu urodzinowym dla nastolatka jak również twarde strategie dla ambitnych studentów i ich znudzonych profesorów.

Gry na zamówienie: Jeśli chciałbyś zagrać w grę, która ćwiczy konkretną umiejętność - daj nam znać. Pomyślimy jak taką grę stworzyć specjalnie dla Ciebie.

  • Wykres obrazujący wpływ jakości, ceny i reklamy na popyt
Ilość graczy:
od 2 do 32 osób
  • Gra ekonomiczna w której gracze wcielają się w średniowiecznych kupców
Ilość graczy:
od 5 do 100 osób

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry