Agricola chłopi i ich zwierzyniec

Ilość graczy: 
2-2
Czas gry: 
30 min.
Agricola chłopi i ich zwierzyniec urodzinowa gra dla 2 osób
Agricola chłopi i ich zwierzyniec dla dwóch graczy
Agricola chłopi i ich zwierzyniec krowy owce konie świnie
Agricola chłopi i ich zwierzyniec pudełko gry planszowej

Rozbuduj swoje małe gospodarstwo. Hoduj krowy, owce, konie i świnie. Kto uzbiera ich najwięcej na koniec, ten zwycięży. Jednak duża hodowla wymaga również rozbudowania samego gospodarstwa. Trzeba postawić szopy, obory i ogrodzenia. Przydatne mogą się okazać również inne budynki gospodarcze. Wszystko to osiągniesz wysyłając swoich dwóch parobków z konkretnymi zadaniami. Jednak każda akcja może zostać wykonana tylko przez jednego parobka (jednego z graczy). Jeśli się spóźnisz, to będziesz musiał czekać do następnej tury. A wtedy Twój doskonały plan na rozbudowę może wziąć w łep. Bo np. nie zbudujesz ogrodzenia, nie gromadząc wcześniej drewna, czyż nie?

Agricola Chłopi i ich zwierzyniec to szybka dwuosobowa gra. Znakomicie nadaje się jako przerywnik pomiędzy jakimiś poważniejszymi tytułami, jak również dla fanów własnej ziemi. Dzięki niemu powinno być również prostsze zrozumienie Agricoli wersji dla graczy (która pozwala na bardziej zaawansowaną rozgrywkę dla większej ilości graczy). Jeśli chcesz poczytać więcej o tym tytule, to kliknij tutaj.

Posiadamy podstawową wersję gry jak również dodatek: "Jeszcze więcej budynków do zwierzyńca" zapewniający dużo więcej możliwości rozwoju.

Sugerowany minimalny wiek graczy: od 10 lat

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry