8 urodziny Ani - Wrocław

12.03.2017
Urodziny animacje dla dzieci przebrania przed lustrem
Urodziny dla dzieci prezenty księżniczka
Urodziny dla dzieci zabawy plastyczne

Wczoraj zapewnialiśmy atrakcję podczas imprezy urodzinowej 8-latki (oraz rzecz jasna jej koleżanek i kolegów). Przyjęcie miało miejsce w przedszkolu "Seedlings Nature Kindergarten" w okolicach Parku Grabiszyńskiego we Wrocławiu.

Zabawa zaczęła się od Ciuciubabki, przy której już przybyłe dzieci oczekiwały na spóźnialskich. W miarę jak dochodziło więcej uczestników, zwiększaliśmy liczbę Ciuciubabek i modyfikowaliśmy zasady łapania. Chwilę po przybyciu ostatniego gościa przeszliśmy do kolejnej atrakcji, którą było poszukiwanie skarbów. Dzieci miały do przeszukania cały ogród, więc trochę to trwało. Kiedy już udało się znaleźć wszystkie elementy łamigłówki, to trzeba ją było jeszcze połączyć w całość i rozgryźć układankę. Rozwiązanie było zarazem wskazówką dotyczącą kolejnej atrakcji- tj. ozdabiania balowych masek. Pomysły na kolorystykę i dodatki były przeróżne. Na tych, którzy skończyli jako pierwsi czekały już elementy strojów do uzupełnienia balowego wyglądu. Urodzinowe przyjęcie zwieńczone zostało tortem i uroczystym wręczeniem jubilatce prezentów.

Jeśli chciałbyś aby Twoje dziecko bawiło się równie miło podczas swoich urodzin - wystarczy, że zarezerwujesz sobie termin i ustalisz z nami szczegóły.

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas

W Trakcie Gry